Grup Şirketleri

Yılmaz Redüktör San. ve Tic. A.Ş.

1958 yılında Sn. Mesut YILMAZ tarafından kurulan YILMAZ REDÜKTÖR, kararlı üretim kalitesi, iş anlayışındaki disiplini, doğru stratejileri ve tutarlı vizyonu ile Türkiye’de kısa sürede liderliğe yerleşmiş, günümüze kadar liderliğini korumuş ve günümüzde Dünya’da isminden bahsedilir bir marka olmayı başarmıştır. YILMAZ REDÜKTÖR yeni ürünlerine yılların birikimini yansıtırken, yeni teknolojiler ve mühendislik yatırımları ile ürünlerini Dünya sanayinin ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilecek şekilde geliştirmekte ve müşterilerinin güvenilir iş ortağı olmayı sürdürmektedir. Pazarlara sunulan YILMAZ REDÜKTÖR ürünleri hafif sanayiden ağır sanayiye binlerce tesiste güvenle hizmet vermektedir.MES Logo

Mes Elektromekanik Döküm San. ve Tic. A.Ş.

1958 yılında kurulup şimdilerde dünyanın en iyi 10 redüktör üreticileri arasında yer alan Yılmaz Redüktör firmasının öncü şirket olduğu Yılmaz Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak 2004 yılında kurulan MES Elektromekanik Döküm, Tekirdağ Çerkezköy’deki 100.000 m2’lik bir alan içinde 40.000 m2 kapalı alana sahip üretim fabrikası ve İstanbul Esenyurt'taki merkez binası içinde toplam 185 çalışanı ile birlikte otomotiv, tarım, makine, denizcilik, enerji ve savunma sanayii gibi sektörlerde ihtiyaç duyulan pik, sfero ve bronz döküm parçalarının üretimini sağlamak üzere yerel ve global müşterilerine hizmet vermektedir.

Web : www.mesdokum.com.tr


                                     

Yılmaz Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic. Ltd. Şti.

1995 yılında kurulan firmamız yurtiçi satış ve pazarlama hizmetleri ile beraber ithalat, ihracat, lojistik hizmetler, personel taşımacılığı, inşaat ve catering hizmetleri vermektedir. Firmamız 2008 yılından itibaren inşaat yatırımları ve işçiliği yapmaktadır. Yılmaz Redüktör’e ait Çerkezköy fabrika inşaatı 40.000 m2 kapalı saha olarak bitirilmiş ve İstanbul Esenyurt’ta 30.000 m2 ilave fabrika inşaatı yapmaktadır. Uzman kadrosu ve tecrübesi sayesinde güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.

Web :  Yapım Aşamasında