Grup Şirketleri

Yılmaz Redüktör San. ve Tic. A.Ş.

   1958 yılında Sn. Mesut YILMAZ tarafından kurulan YILMAZ REDÜKTÖR, kararlı üretim kalitesi, iş anlayışındaki disiplini, doğru stratejileri ve tutarlı vizyonu ile Türkiye'de kısa sürede liderliğe yerleşmiş, günümüze kadar liderliğini korumuş ve günümüzde Dünya'da isminden bahsedilir bir marka olmayı başarmıştır. YILMAZ REDÜKTÖR yeni ürünlerine yılların birikimini yansıtırken, yeni teknolojiler ve mühendislik yatırımları ile ürünlerini Dünya sanayinin ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilecek şekilde geliştirmekte ve müşterilerinin güvenilir iş ortağı olmayı sürdürmektedir. Pazarlara sunulan YILMAZ REDÜKTÖR ürünleri hafif sanayiden ağır sanayiye binlerce tesiste güvenle hizmet vermektedir.

Adres :  Atatürk Mah. Lozan Cad. No:17 34522 Esenyurt - İstanbul - Türkiye 

Web :   www.yr.com.tr  

BENİM Logom

Mes Elektromekanik Döküm San. ve Tic. A.Ş.

MES Elektromekanik Döküm A.Ş. 2002 yılında Esenyurt - Kıraç’ta YILMAZ Şirketler Grubu’nun ihtiyaçları ile ülkemiz ve dünyadaki döküm ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Grubun içerisinde Yılmaz Redüktör A.Ş. ve ELK Motor A.Ş. firmaları bulunmakta olup, firma 2014 yılına kadar sadece içe kapalı grubun ihtiyaçları çerçevesinde hareket etmiştir. 2007 yılı sonrası başlayan yeni yatırımlar ile Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde, 101.000 m2 açık alanda 42.000 m2 kapalı alana sahip fabrikası kurulmuştur.

Adres Gazi Mustafa Kemalpaşa, Atatürk Cd. No:125, 59500 Gazi Osman Paşa Osb-Çerkezköy-Tekirdağ

Web :  www.mesdokum.com.tr

 

Yılmaz Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic. Ltd. Şti.

   1995 yılında kurulan firmamız yurtiçi satış ve pazarlama hizmetleri ile beraber ithalat, ihracat, lojistik hizmetler, personel taşımacılığı, inşaat ve catering hizmetleri vermektedir. Firmamız 2008 yılından itibaren inşaat yatırımları ve işçiliği yapmaktadır. Yılmaz Redüktör’e ait Çerkezköy fabrika inşaatı 40.000 m2 kapalı saha olarak bitirilmiş ve İstanbul Esenyurt’ta 30.000 m2 ilave fabrika inşaatı yapmaktadır. Uzman kadrosu ve tecrübesi sayesinde güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres :  Atatürk Mah. Lozan Cad. No:17 34522 Esenyurt - İstanbul - Türkiye 

Web :  Yapım Aşamasında